BTC/USD 19192.01$ETH/USD 1292.5$DASH/USD 40.2$LTC/USD 52.68$XMR/USD 138.42$ZEC/USD 54.31$
BTC/USD 19192.01$ETH/USD 1292.5$DASH/USD 40.2$LTC/USD 52.68$XMR/USD 138.42$ZEC/USD 54.31$
baner_1.jpg
baner22.jpg
Siguldā 2. septembrī notiks forums uzņēmējiem

Siguldā 2. septembrī notiks forums uzņēmējiem

Siguldā 2. septembrī notiks forums uzņēmējiem 29.08.2022

2022. gada 2. septembrī 10:00-14:00 Ekonomikas ministrija (EM) kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Attīstības finanšu institūciju Altum aicina uz forumu Siguldā “#AtbalstsUzņēmējiem - impulss jaunam izrāvienam”

Foruma mērķis — veidot diskusiju par plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai, eksporta un konkurētspējas veicināšanai.

  • Foruma atklāšanā norisināsies diskusija “Iespējas pārmaiņām un attīstībai”, kurā piedalīsies EM pārstāvis, ALTUM valdes priekšsēdētāja vietnieks Jēkabs Krieviņš, LIAA direktora vietniece Ilze Strupkāja, Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, kā arī SIA "Rāmkalni Nordeco" īpašnieks Viktors Grūtups.
  • Foruma laikā EM pārstāvji informēs par Latvijas ekonomikas attīstības tendencēm, iespējām un izaicinājumiem, kas varētu mūs sagaidīt jau tuvākajā laikā, kā arī par viedajām investīcijām uzņēmumu konkurētspējas palielināšanai un ilgtspējīgai attīstībai. Papildu stāstīs par šogad uzsākto septiņu gadu finanšu plānošanas un atbalsta periodu, kurā būs pieejamas 1,6 miljardu EUR investīcijas cilvēkresursu attīstībai, inovācijām un eksporta veicināšanai.
  • LIAA pārstāvji uzrunās Rīgas plānošanas reģiona uzņēmējus par aktuālajiem atbalsta instrumentiem biznesa attīstībai, tostarp par programmu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”, kas kalpo kā paplašināts atbalsts uzņēmumiem tirgus pārorientēšanai un starptautiskās konkurētspējas stiprināšanai.
  • ALTUM eksperti stāstīs par jau pieejamajiem un drīzumā plānotajiem finanšu instrumentiem uzņēmējiem, kā arī par Trīs jūru iniciatīvas investīciju fondu, kas ir jauna iespēja transporta, enerģētikas un digitalizācijas projektu finansēšanai.
  • Rīgas plānošanas reģiona kolēģi informēs par reģiona pašvaldību sniegto atbalstu uzņēmējiem.

Foruma laikā komersantiem būs iespēja klātienē konsultēties ar ALTUM, LIAA, Valsts darba inspekcijas, VID, Lauku atbalsta dienesta, Zemkopības ministrijas un Nodarbinātības valsts aģentūras ekspertiem.


Foruma “#AtbalstsUzņēmējiem - impulss jaunam izrāvienam” dienas kārtība un dalības reģistrācijas anketa ŠEIT


Forums notiks kultūras centrā Siguldas devons, Pils ielā 10, Siguldā.


Avots: vid.gov.lv

Jaunumi
GRAFA_V.png