BTC/USD 61422.4$ETH/USD 2986.86$DASH/USD 27.33$LTC/USD 77.91$XMR/USD 120.95$ZEC/USD 20.52$
BTC/USD 61422.4$ETH/USD 2986.86$DASH/USD 27.33$LTC/USD 77.91$XMR/USD 120.95$ZEC/USD 20.52$
baner_1.jpg
baner22.jpg
Vebinārs komersantiem par atbalstu uzņēmējdarbības digitalizācijai - 10. martā

Vebinārs komersantiem par atbalstu uzņēmējdarbības digitalizācijai - 10. martā

Vebinārs komersantiem par atbalstu uzņēmējdarbības digitalizācijai - 10. martā 02.03.2023

2023. gada 10. martā pl.10.00 – 12.00 MS TEAMS platformā (bez tiešraides sociālos medijos).

Reģistrācija: aizpildot tiešsaistes anketu ŠEIT

Vebināra dienas kārtība - ŠEIT


Ekonomikas ministrija (EM) aicina komersantus pieteikties dalībai tiešsaistes vebinārā par atvērtajām pirmajām trim EM izstrādātajām Atveseļošanas fonda atbalsta programmām uzņēmējdarbības digitalizācijai. 

Pasākumā piedalīsies runātāji no Ekonomikas ministrijas, ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Latvijas Digitālā akseleratora, Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera.


Atbalsta programmas “Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei” kopējais finansējums ir 10 miljoni EUR, kuras ietvaros Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris un Latvijas Digitālais akselerators darbosies kā vienas pieturas aģentūras, kas padziļināti izvērtēs komersantus, sniedzot tehnisko ekspertīzi, apmācības, prasmju pilnveidi, lai tiktu īstenota digitālā transformācija. 

Papildu informācija pieejama EDIC mājaslapās: https://www.digitallatvia.lv/ un www.dih.lv.


LIAA īstenotās atbalsta programmas “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” kopējais finansējums ir 40,14 miljoni EUR, kuras ietvaros komersantiem būs pieejams atbalsts jaunu programmatūru un iekārtu ieviešanai uzņēmumos, nodrošinot iekšējo procesu digitalizāciju komercdarbībā un produktivitātes paaugstināšanā. LIAA komersanti varēs saņemt atbalstu administratīvo, personāla vadības, pārdošanas, resursu pārvaldības, datu pārvaldības, transporta un loģistikas, ražošanas un kvalitātes kontroles, operatīvās vadības (biznesa vadība, biznesa analītika, lielo datu analītika u.c.), stratēģiskās vadības procesu un citu ar informācijas un komunikācijas tehnoloģiju produktiem, tehnoloģijām, drošību vai procesiem saistītu uzlabojumu veikšanai. 

Papildu informācija LIAA platformā biznesa attīstībai.


ALTUM īstenotās atbalsta programmas “Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai” kopējais finansējums ir 45,14 miljoni EUR un tās ietvaros varēs saņemt aizdevumu uzņēmumu digitalizācijas, automatizācijas un robotizācijas veicināšanai. 

Papildu informācija ALTUM mājaslapā.


Papildu informācija par EM kompetencē esošām Atveseļošanas fonda atbalsta programmām publicēta ŠEIT

Avots: Ekonomikas ministrija (em.gov.lv)